Default welcome msg!

Masz pytania? Infolinia: +48 601 354 476
(Pon. - Czw. 08:00 - 17:00)
Piątek 8:00 - 16:00

Formularz Kontaktowy

Czyszczenie

Odpowiednie czyszczenie Państwa ekspresu do kawy kluczem do uzyskania doskonałego napoju!

Czyszczenie ekspresu do kawy za pomocą markowych produktów czyszczących.

Zalecamy wykonywanie regularnego czyszczenia Państwa ekspresu do kawy za pomocą markowych produktów czyszczących.

Pozwala to nie tylko na dłuższe, bezawaryjne funkcjonowanie urządzenia, ale także daje efekty w postaci napojów kawowych najwyższej jakości, o doskonałym smaku i aromacie.
Oferowane przez nas produkty są atestowane przez największych producentów ekspresów do kawy i gwarantują pełne bezpieczeństwo ich użytkowania.
Pośród naszych środków czyszczących znajdą Państwo doskonałe preparaty marki Coffema, czy Jura, a także zupełnie nowe na naszym rynku preparaty ekologiczne – marki Full Circle by URNEX.

Preparaty czyszczące są niezbędnymi detergentami rozpuszczającymi między innymi olejki kawowe znajdujące się na ściankach układu oraz modułu zaparzającego, usuwają osady mleczne, bakterie, zapewniają prawidłowe działanie systemów Cappuccino, udrożniając dysze napowietrzające mleko.


Wszystkie dostarczane przez nas produkty posiadają załączone instrukcje użytkowania.
Dodatkowo, zawsze należy postępować dokładnie według wskazówek zamieszczonych w instrukcji obsługi Państwa modelu ekspresu do kawy.
W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zastosowania poszczególnych produktów dostępnych w naszej ofercie – prosimy o kontakt z naszą infolinią.
Właściwie wykonywane czyszczenie ekspresu do kawy jest istotne nie tylko ze względów higienicznych, ale znacząco wpływa ono na zapach, smak i wygląd otrzymanego napoju kawowego.