Default welcome msg!

Masz pytania? Infolinia: +48 601 354 476
(Pon. - Czw. 08:00 - 17:00)
Piątek 8:00 - 16:00

Formularz Kontaktowy

URNEX FULL CIRCLE BIO Preparat do młynków 3x35g


Indeks: TABL-.23-S-grindz

Produkt tymczasowo niedostępny


Nasza cena: 29,70 PLN

Powiązane Produkty

Opis Produktu

FULL CIRCLE BIO – naturalny, w pełni bezpieczny, biodegradowalny, wolny od fosforu, bezwonny preparat umożliwiający utrzymanie młynka do mielenia kawy w czystości. Mielenie tabletek w kształcie ziaren kawy usuwa osad kawowy z kluczowych elementów młynka i gwarantuje najwyższą jakość i świeżość zmielonej kawy. Jego pozostałości w prosty sposób mogą być spłukane z ekspresu.
Informacje od producenta: URNEX BRANDS
Skład Nie dotyczy
Zalety Mielenie tabletek w kształcie ziaren kawy usuwa osad kawowy z kluczowych elementów młynka i gwarantuje najwyższą jakość i świeżość zmielonej kawy.
Zastosowanie · Stosować raz w miesiącu. · Usunąć ziarno kawowe ze zbiornika. · Wsypać tabletki Urnex FULL CIRCLE. · Ustawić młynek na średnią grubość mielenia. · Uruchomić mielenie. W celu oczyszczenia młynka z preparatu należy powtórzyć powyższe czynności dwukrotnie z wykorzystaniem ziaren kawowych. UWAGA! · Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. · Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w suchym miejscu. · Podczas mielenia preparatu może wytworzyć się specyficzny rodzaj kurzu. Jest on nieszkodliwy; należy go usunąć z elementów młynka za pomocą wilgotnej szmatki. · W przypadku kontaktu ze skórą – przemyć dużą ilością wody z mydłem. · W przypadku kontaktu z oczami – przemyć dużą ilością wody. · W przypadku połknięcia – wypłukać usta wypić dużą ilość wody, zasięgnąć porady lekarskiej.
Wysyłka 1-2 dni