Default welcome msg!

Masz pytania? Infolinia: +48 601 354 476
(Pon. - Czw. 08:00 - 17:00)
Piątek 8:00 - 16:00

Formularz Kontaktowy

URNEX BIO Tabletki do czyszczenia ekspresu 8x2g


Indeks: 19-P31-FCC08-12

Czas dostawy: ok 1-2 dni robocze


Nasza cena: 29,70 PLN

Powiązane Produkty

Opis Produktu

Tabletki czyszczące ekspresy do kawy 8 x 2g Ekologiczne tabletki URNEX Full Circle BIO do czyszczenia ekspresów do kawy – dokładnie czyszczą i pielęgnują zarówno profesjonalne jak i domowe ekspresy do kawy. Tabletki są łatwo rozpuszczalne, a pozostałości po nich w prosty sposób mogą zostać spłukane. Przyjazne dla środowiska, bez fosforanów w pełni biodegradowalne i całkowicie bezwonne.
Informacje od producenta: URNEX BRANDS
Skład Węglan sodu, nadwęglan sodu.
Zalety Tabletki są łatwo rozpuszczalne, a pozostałości po nich w prosty sposób mogą zostać spłukane. Przyjazne dla środowiska, bez fosforanów w pełni biodegradowalne i całkowicie bezwonne.
Zastosowanie Zastosowanie: · Postępuj zgodnie z instrukcją czyszczenia ekspresu załączoną przez producenta urządzenia. UWAGA! · Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. · W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać dużą ilością wody zasięgnąć porady lekarskiej. · W przypadku połknięcia: zasięgnąć porady lekarskiej, pokaż opakowanie lekarzowi. · W przypadku kontaktu ze skórą – przemyć dużą ilością wody. · Nie wdychać oparów.
Wysyłka 1-2 dni