Default welcome msg!

Masz pytania? Infolinia: +48 601 354 476
(Pon. - Czw. 08:00 - 17:00)
Piątek 8:00 - 16:00

Formularz Kontaktowy

 

Regulamin sprzedaży internetowej prowadzonej przez spółkę Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. poprzez stronę www.cleanbean.com.pl oraz za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl.

 

I. Postanowienia Ogólne

 

 1. Regulamin określa ogólne warunki i zasady sprzedaży internetowej prowadzonej przez spółkę Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. za pośrednictwem strony www.cleanbean.com.pl oraz w serwisie aukcyjnym Allegro.pl
 2. Spółka Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ulicy Piekarniczej 12a wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego RejestruSądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 561600 i posługuje się numerem NIP 583-318-03-65 i numerem REGON 190586389, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 PLN.
 3. Jako spółka Cleanbean Coffee Solutions Poland, posiadamy wszelkie prawa autorskie do sklepu pod domeną www.cleanbean.com.pl.
 4. Korzystanie z naszego sklepu oraz branie udziału w aukcjach publikowanych w serwisie Allegro.pl może odbywać się jedynie na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
 5. Każdy Klient dokonujący zakupów w sklepie internetowym Cleanbean lub za pośrednictwem aukcji Allegro wyraża zgodę na zapisy niniejszego regulaminu.
 6. W celu dokonywania zakupów w sklepie internetowym Cleanbean lub za pośrednictwem aukcji Allegro Klient musi posiadać aktywne konto e-mail.
 7. Klientem sklepu internetowego Cleanbean lub aukcji Cleanbean publikowanej w serwisie Allegro może być każda osoba fizyczna lub prawna, zarejestrowana w naszym sklepie lub posiadająca konto w serwisie Allegro.
 8. W celu założenia konta Klienta w sklepie internetowym Cleanbean, Klient jest zobowiązany do przeprowadzenia procesu rejestracji.
 9. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go do nas poprzez kliknięcie przycisku zatwierdzającego na końcu formularza. Przy dokonywaniu rejestracji Klient ustala swój indywidualny login oraz hasło.
 10. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, Klient otrzymuje link potwierdzający na podany adres poczty e-mail.
 11. Klientowi przysługuje w każdym momencie pełne prawo do edycji i zmiany podanych danych w trakcie procesu rejestracji.

 

II. Zamówienia, sprzedaż, płatności, realizacja zamówień.

 

 1. Spółka Cleanbean Coffee Solutions Poland oferuje do sprzedaży wszystkie towary opublikowane na stronach swojego sklepu internetowego www.cleanbean.com.pl oraz na aukcjach opublikowanych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl.
 2. Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. oświadcza, że wszystkie produkty oferowane na stronach sklepu internetowego www.cleanbean.com.pl oraz na aukcjach opublikowanych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl są fabrycznie nowe i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Produkty chemiczne do czyszczenia ekspresów do kawy posiadają pełną wymaganą prawem dokumentację dopuszczającą te produkty do obrotu handlowego.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu internetowego www.cleanbean.com.pl oraz na aukcjach opublikowanych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl są cenami brutto zawierającymi 23% VAT.
 5. Opublikowane ceny towarów nie zawierają kosztu przesyłki.
 6. Klient może dokonywać zakupów w sklepie internetowym www.cleanbean.com.pl w dowolnym czasie, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
 7. Klient może kupować towary wystawione za pośrednictwem serwisu Allegro.pl w dowolnym momencie trwania aukcji.
 8. Zamówienie Klienta złożone zarówno w sklepie internetowym www.cleanbean.com.pl, jak i poprzez serwis Allegro.pl potwierdzane jest na adres e-mail Klienta podany przez niego w procesie rejestracji.
 9. Złożone zamówienie jest ważne przez okres 14 dni. Po upływie tego okresu, w przypadku braku dokonania płatności, zamówienie jest automatycznie anulowane.
 10. W sklepie internetowym www.cleanbean.com.pl możliwe są następujące metody płatności: przelewem tradycyjnym na wskazane konto bankowe, poprzez kanał Przelewy24, za pobraniem przy dostawie zamówionego towaru, gotówką przy odbiorze osobistym z siedziby spółki Cleanbean Coffee Solutions Poland w Gdańsku.
 11. W przypadku zakupu towaru poprzez serwis aukcyjny Allegro, możliwe są następujące metody płatności: przelewem tradycyjnym na wskazane konto bankowe, poprzez kanał PAYU oraz za pobraniem przy dostawie zamówionego towaru.
 12. Klient dokonujący zakupu w sklepie internetowym www.cleanbean.com.pl ma do wyboru następujące opcje dostawy: przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa, list polecony – dla artykułów możliwych do przesłania tą drogą ze względu na swoje gabaryty i wagę.
 13. Klient dokonujący zakupu poprzez serwis aukcyjny Allegro.pl ma do wyboru następujące opcje dostawy: przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa, paczkomaty InPost, list polecony – dla artykułów możliwych do przesłania tą drogą ze względu na swoje gabaryty i wagę.
 14. Spółka Cleanbean Coffee Solutions Poland każdorazowo wystawia fakturę VAT w formie papierowej, jako dowód sprzedaży. Faktura jest dołączana do przesyłki z zamówionym towarem.
 15. Zamówione towary są dostarczane Klientowi za pośrednictwem wybranego kanału transportu na adres podany przy składaniu zamówienia.
 16. Każdorazowo, przy odbiorze zamówionego towaru, Klient powinien sprawdzić stan zewnętrzny przesyłki, jej zawartość oraz kompletność przy kurierze.
 17. Fakt odbioru zamówionego towaru musi być każdorazowo potwierdzony pisemnie przez Klienta pracownikowi firmy kurierskiej.

 

III. Reklamacje.

 

 1. Klient, który dokonał zakupu towarów w sklepie internetowym www.cleanbean.com.pl lub za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl ma prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamacje należy kierować pisemnie na adres Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o.
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia, Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. ustosunkuje się pisemnie do zgłoszonej reklamacji.
 4. Reklamowany towar należy przesłać na adres Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o.

 

IV. Odstąpienie od umowy.

 

 1. Klient będący konsumentem, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić, bez podawania przyczyny.
 2. W tym celu należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy i przesłać go wraz z dowodem zakupu i zakupionym towarem na adres Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy, uznaje się ja za niezawartą.
 4. Zwrot środków zapłaconych za zakupiony towar nastąpi w ciągu 14 dni na numer konta bankowego podanego na formularzu odstąpienia od umowy.

 

V. Postanowienia końcowe.

 

 1. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania go na stronie sklepu internetowego www.cleanbean.com.pl  i zastępuje on wszystkie jego wcześniejsze wersje.
 2. Cleanbean Coffee Solutions Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.
 3. O zmianie  regulaminu Klienci zostaną poinformowani poprzez informację umieszczoną na stronie sklepu www.cleanbean.com.pl.


Link do formularza odstąpienia od umowy: tutaj