Default welcome msg!

Masz pytania? Infolinia: +48 601 354 476
(Pon. - Czw. 08:00 - 17:00)
Piątek 8:00 - 16:00

Formularz Kontaktowy

COFFEMA Proszek Odkamieniający 1kg


Indeks: 5005

Czas dostawy: ok 1-2 dni robocze


Nasza cena: 60,00 PLN

Powiązane Produkty

Opis Produktu

Proszek odkamieniający Coffema nadaje się do odkamieniania wszystkich rodzajów ekspresów do kawy, a także do innego wyposażenia, takiego jak czajniki, dzbanki, warniki. Specjalna formuła proszku sprawia, że bardzo szybko się on rozpuszcza i gruntowanie usuwa osady z kamienia.
Informacje od producenta: Środki czyszczące oferowane przez Coffema wyróżniają się doskonałym stosunkiem cena-jakość. Poprzez to są one doskonałą alternatywą dla innych, markowych preparatów dostępnych na rynku. Ich regularne stosowanie pozwala nie tylko na dłuższe, bezawaryjne funkcjonowanie urządzenia, ale także daje efekty w postaci napojów kawowych najwyższej jakości. Rekomendowane przez wiodących producentów ekspresów do kawy.
Skład Kwas amidosiarkowy
Zalety Najwyższa jakość produktu w doskonałej cenie. Gruntowne czyszczenie.
Zastosowanie Dla urządzeń nie podłączonych na stałe do wody: Do zbiornika na wodę wlać 2L gorącej wody, wsypać 100g i mieszać do całkowitego rozpuszczenia ziarenek. Włączyć cykl odkamieniania. Po zakończeniu cyklu wyjąć zbiornik (tam, gdzie jest to możliwe), starannie wypłukać pod bieżącą i ponownie napełnić tym razem zimną wodą. Włączyć cykl płukania. Dla pojedynczych elementów: Rozpuścić 100g proszku w 2 L gorącej wody w otwartym naczyniu i mieszać do całkowitego rozpuszczenia ziarenek. Zanurzyć elementy na około godzinę. W razie silnego zakamienienia, powtórzyć czynności. Wyjąć i starannie wypłukać pod bieżącą wodą.
Wysyłka 1-2 dni